072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

הלוואות מהירות לעסקים

לא משנה איזה עסק יש לכם, יש מצבים שונים שיצריכו מכם לגייס לו מימון. זה יכול להיות מוצר חדש שאתם רוצים לייצר, יכול להיות שווקים חדשים שאתם רוצים לחדור אליהם, פרסום של העסק או כיסוי גירעון שלו במטרה להתגבר על קשיים ולהתחיל "דף חדש". במקרים רבים אלו הלוואות שצריך מעכשיו לעכשיו ואין לכם את הזמן לעבור בין הבנקים, לנהל משאים ומתנים ומתישהו לראות את הכסף, מקרים כמו הזדמנות לרכוש סחורה בכמות גדולה ובמחיר מצוין, ספק שלוחץ עליכם לשלם לו או כל סיבה אחרת. אנו ב"קרדיט ביזנס" נשמח לסייע לכם ובעיקר, להשיג עבורכם את ההלוואה המתאימה לכם במהירות הבזק.

לפעמים כל מה שצריך הוא ניסיון...

אם אתם צריכים הלוואה מהירה ואתם פונים לבנקים או למקורות מימון חוץ בנקאיים, הם מצידם יזהו את הדחיפות וינצלו אותה לטובתם. זה בדיוק הרגע בו צריך ליווי מקצועי, רגע בו צריך שהניסיון והידע ידברו בכדי שגם בזמן קצר ניתן יהיה להשיג הלוואה עם תנאים טובים ובעיקר כאלו שהעסק יוכל לעמוד בהם ללא כל בעיה. אנו ב"קרדיט ביזנס" משיגים הלוואות בתנאים נוחים עד ל-250,000 ₪ בדרך כלל, הלוואות שמיועדות לכל האוכלוסיות ולכל עסק שהוא. צוות "קרדיט ביזנס" הוא צוות שהוקם על ידי שותפים מתחומי ההון והבנקאות, צוות מקצועי עם המון ניסיון ועם קשרים שרקם במהלך השנים עם גופים בנקאיים, והוא יוכל לסייע לכם להשיג במהירות הלוואה בתנאים שלא תצליחו להשיג בשום דרך אחרת.


 

הכול בהתאם לצרכים האישיים.

אפשרויות להלוואות לא חסר אך הלוואה צריכה להתאים לצרכים ולא פחות חשוב מכך, צריכה להיות בתנאים כאלו שניתן יהיה להחזיר אותה בקלות ובלי שהעסק ייפגע. בדיוק בשביל זה יש את "קרדיט ביזנס" ש"תופר לכל לקוח את החליפה המתאימה לו" – מתאים לכל עסק את ההלוואה הנכונה ביותר עבורו, לאחר בחינה של הפעילות שלו ושל הצפי העתידי שלו.  עם "קרדיט ביזנס" אתם יכולים להיות רגועים שאתם והעסק שלכם בידיים טובות, ונשמח לשרת גם אתכם נאמנה.
 
אז קדימה למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!