072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

הלוואות לעסקים פעילים

אם אתם בעלי עסק פעיל ואתם צריכים מימון, זה יכול להיות מסיבות שונות. יכול להיות שהעסק בתקופה קשה וצריך להזרים אליו כספים בשביל להרים אותו למעלה, יכול להיות שהוא דווקא בתקופת תנופה והתפתחות ובשביל להכניס אותו לשווקים חדשים או לייצר מוצרים חדשים או לתת שירותים חדשים, צריך מימון, יכול להיות שאתם צריכים גישור בתקופה בה ההכנסות עתידיות אבל ההוצאות עכשוויות, ויכולות להיות עוד סיבות רבות. אם נתקלתם בקשיים או שאתם חוששים להיתקל בקשיי מימון, אנו ב"קרדיט ביזנס" נוכל לעזור לכם. נוכל ללוות אתכם ולהשיג עבורכם הלוואה אטרקטיבית במיוחד, והכל במהירות וממקורות חוקיים ומהימנים בלבד. אז הנה קצת מידע עלינו ועל למה כדאי לכם להיעזר דווקא בנו.

קצת על "קרדיט ביזנס"

אם יש לכם עסק פעיל עם תעודת עוסק פעילה של למעלה מחודש (בכדי שהרשויות יכירו בכך) נוכל לסייע לכם לקבל הלוואה בתנאים טובים במיוחד. אנו קבוצה של שותפים מתחומי הבנקאות וההון, ובמהלך השנים צברנו ניסיון רב בתחום. במהלך אותן שנים גם יצרנו קשרים טובים עם גופי האשראי והבנקים הגדולים בישראל, ויש לנו את הכלים להשיג עבורכם את ההלוואות הטובות ביותר, עם הריביות הטובות ביותר ותנאים נוספים טובים במיוחד. הניסיון שלנו יחד עם הקשרים אותם רקמנו הביאה אותנו לעסוק בתחום, ומאז אנו משרתים לקוחות רבים מרוצים, בין אם הם בעלי עסקים פעילים, עסקים בהקמה ואף אנשים פרטיים.

 

ליווי לכל אורך הדרך.

אנו ב"קרדיט ביזנס" נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולסייע לכם להגיע למטרה שלכם כמה שיותר מהר. אנו מציעים מגוון מסלולי הלוואות בתנאים ספציפיים שמתאימים לכל לקוח ולקוח, ו"תופרים את החליפה" בהתאם למידותיו. אנו נלמד את העסק, נבין מהי הפעילות שלו ומה ההתכנות העתידית שלו, מהן יכולות ההחזר שלו ואיזו הלוואה היא המתאימה ביותר. בסופו של דבר אתם בעלי העסק, תוכלו להמשיך בפעילות שלכם, לפתח את העסק ולקדם אותו יותר ויותר.

 
זה הזמן ליצור אתנו קשר וליהנות משירות מקצועי, מצוות יעיל ובסופו של דבר, מהלוואה אטרקטיבית במיוחד. צרו אתנו קשר ונשמח לסייע לכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!