072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

הלוואות לעסקים בהקמה\תכנון

הקמת עסק היא פרויקט מורכב,  פרויקט שמצריך לא מעט משאבים כמו גם לא מעט מוטיבציה ולא מעט עצבים מברזל.  אך מעבר לכל אלו,  הקמת עסק דורשת גם מימון למטרות שונות כמו רכישת העסקה של עובדים,  השכרת מקום לעבוד ממנו,  רכישת ציוד,  שיווק ותפעול ראשוניים ועוד לא מעט הוצאות.  אם אתם צריכים מימון לכל אחד מאלו,  רוצים לרכוש סחורה אך לא רוצים לעשות שימוש באשראי שיש לכם,  אנחנו ב"קרדיט ביזנס"  נשמח לסייע לכם.  עם הידע והניסיון שלנו אין סיבה שלא תתחילו ברגל ימין ושהעסק שלכם יצעד קדימה מהרגע הראשון. הצוות שלנו ב"קרדיט ביזנס"  הוא צוות שייקח אתכם יד ביד וישיג עבורכם הלוואה בתנאים מצוינים.

לעמוד מול הבנק זו כבר לא משימה כל כך קשה…

יש לא מעט בעלי עסקים שחוששים לעמוד מול הבנק. העבר שלהם גורם לבנקים "לאהוב אותם פחות" או שיש סיבות אחרות למה הם מתקשים לבקש הלוואה. אך אתנו ב"קרדיט ביזנס", לקיחת הלוואה היא כבר לא פעולה כל כך מורכבת. המומחים שלנו סייעו כבר למאות לקוחות ולעסקים בהקמה או בתכנון והם ישמחו לסייע גם לכם. לא משנה אם העסק שלכם צריך רכב תפעולי, רכישת סחורה או מימון לכל הוצא אחרת, אנו כאן ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר.
 

עם "קרדיט ביזנס" אתם יכולים להיות רגועים…

תחום ההלוואות עלול להיות מלחיץ, בעיקר כיום כשיש גופים מפוקפקים שמציעים הצעות שונות. אך אנו ב"קרדיט ביזנס" עובדים רק עם גופים חוקיים ו"כשרים" והמומחיות שלנו היא לגייס אשראי בכל דרך שניתן. מי שמספק את האשראי אלו תאגידים בנקאיים  - הבנקים עצמם או תאגיד עזר (ויזה כאל, מימון ישיר וכדומה) ואנו אלו שמאתרים את ההלוואות האטרקטיביות ביותר עבורכם.

אז אם אתם עומדים בפני פתיחת עסק חדש או שאתם מתכננים עסק ומתלבטים מאיפה להביא אליו מימון, אנו ב"קרדיט ביזנס" נוכל לעזור לכם.

 
צרו אתנו קשר עוד היום וקבלו מידע על האפשרויות העומדות בפניכם ועל איך אנחנו יכולים לסייע לכם.
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!