072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

הלוואות לעוסק פטור

עוסקים פטורים אומנם מוגדרים ככאלו שהמחזור העסקי השנתי להם קטן יחסית (נכון ל-2018 סביב ה-99,000 ₪) אך גם הם כמו העוסקים המורשים ובעלי החברות רוצים להתפתח ולגדול. בשביל לפתח את העסק, להשקיע במוצרים או שירותים חדשים, לפרוץ לשווקים נוספים ולשווק את העסק צריך מימון, ומימון כזה צריך לא פעם להיות חיצוני מה שאומר במילים אחרות הלוואות לעוסק פטור. הבעיה היא שמקורות המימון עלולים להיות יקרים מאוד והבנקים לא מאפשרים לכל אחד לקחת הלוואה בקלות, ומי שאין לו את הגב המתאים עלול להישאר מאחור. אז מה עושים? בדיוק בשביל זה יש את "קרדיט ביזנס" – חברת הקרדיט המובילה בישראל שתשמח לחסוך גם לך העוסק הפטור, את הבירוקרטיה הקשורה בלקיחת הלוואה.

למטרה פרטית או עסקית - "קרדיט ביזנס" כאן בשבילכם!

לא משנה אם אתם צריכים את ההלוואה בשביל לקדם את העסק או שאתם צריכים אותו בשביל רכב חדש, חופשה בחו"ל, סגירה של המינוס או כל מטרה אחרת, עם "קרדיט ביזנס" אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את ההלוואה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר. "קרדיט ביזנס" היא חברה אשר הוקמה על ידי שותפים מתחומי הבנקאות ושוק ההון, כאלו שיצרו קשרים טובים עם הבנקים ומכירים אותם בצורה הטובה ביותר. הניסיון הרב יחד עם הקשרים הטובים הם אלו שיסייעו גם לכם לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד.


 

גיוס אשראי בכל דרך שניתן.

אז עם מי "קרדיט ביזנס" עובדים? כל הפעילות של "קרדיט ביזנס" היא פעילות כשרה וההלוואות עומדות בתקנים ובחוקים הרלוונטיים, ממקורות מהימנים, חוקיים ומפוקחים. ב"קרדיט ביזנס" יגייסו לכם אשראי בכל דרך שניתן באמצעות תאגידים בנקאיים כמו גם מקורות חוץ בנקאיים, והכל במהירות ובקלות שלא הכרתם. גם ניסיתם ולא הצלחתם לקבל הלוואה מהבנק, גם אם אתם חושבים שאין לכם אפשרות להשיג מימון, תנו למומחים שלנו ב"קרדיט ביזנס" לעשות עבורכם את העבודה. הצוות שלנו ישמח להבין את הצרכים שלכם, לייעץ לכם ולהציע לכם מגוון רחב של הלוואות בתנאים טובים במיוחד.
 
אז קדימה למה אתם מחכים? פנו אלינו וקבלו מידע נוסף!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!