072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

הלוואות לעוסק מורשה

עוסק מורשה הוא בעל עסק קטן או בינוני ובשביל לפתח את העסק כמו גם לעבור זמנים קשים הוא יצטרך לעיתים מימון שיסייע לו להתקדם. אם אתם מאלו, סביר להניח שמתי שהוא תצטרכו הלוואה, בין אם היא בשביל לקדם את העסק שלכם ובין אם היא בשביל מטרות פרטיות אך לא בטוח שהבנקים יתנו לכם בקלות הלוואה כזו. אך גם אם אתם מאלו שהבנקים "לא אוהבים" (אבל לא פשטתם את הרגל או הייתם בהוצאה לפועל) גם אם אתם חושבים שאפסה כל תקווה, אנחנו ב"קרדיט ביזנס" נוכל לעזור לכם. שנים רבות של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים, הם אלו שהפכו אותנו לחברה המובילה בישראל בתחום.

שלב אחרי שלב בדרך להלוואה המיוחלת...

אנו ב"קרדיט ביזנס" ניקח אתכם יד ביד ונעבור איתכם שלב אחרי שלב בשביל שתקבלו את ההלוואה האטרקטיבית ביותר בשבילכם ובזמן הקצר ביותר. הלוואות לעוסק פטור מתחילות עם למידה מצד המומחים שלנו את העסק שלכם תוך כדי פגישה איתכם והיכרות מעמיקה, ולאחר מכן אפשר להתקדם אל עבר הבנק. אנו נייצג אתכם אל מול הבנקים השונים, ננצל את הקשרים והיחסים הטובים שרקמנו עם השנים איתם ונעשה עבורכם עבודה מקיפה עד שנמצא את ההלוואה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. כל המקורות שלנו הינם חוקיים ומפוקחים כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות. "קרדיט ביזנס" היא לא עוד חברה אלא משפחה שתעשה הכול בשבילכם.

 

הלוואות במהירות שלא הכרתם...

אנו ב"קרדיט ביזנס" מבינים את הדחיפות במקרים רבים ועושים הכול על מנת שההליך יהיה כמה שיותר מהיר ושתקבלו כמה שיותר מהר את ההלוואה המיוחלת. אנו מומחים בהלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים והלוואות לכלל הציבור ומתאימים את המסלולים הטובים ביותר לכל לקוח ולקוח. צוות "קרדיט ביזנס" הוא צוות שישמח ללוות אתכם ולסייע לכם בכל שאלה, ישמח לתת את השירות הזה עם חיוך וישמח לתת לכם ייעוץ מקצועי שיענה על כל תהייה ושאלה.

 
אז קדימה למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!