072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

הלוואות ליזמים\קבלנים

ענף הנדל"ן נתקל בשנים האחרונות בלא מעט קשיים ובראשם, במצוקת אשראי שעלולה לתקוע אל מעט פרויקטים. יזמים וקבלנים מתקשים לגייס הון ראשוני והבנקים מערימים עוד ועוד קשיים, והבירוקרטיה חוגגת. כך גם בעולם היזמות, במקרים רבים קשה לשכנע את הבנקים בעיקר כשהיזמות עוד בשלב התכנון ולפני הביצוע, וכשיש מחנק אשראי שלא מאפשר להתפתח, פונים לחברות חוץ בנקאיות שמציעות הלוואות בסכומים שונים. הבעיה היא שלקחת הלוואות כאלו בלי יידע מספק ובעיקר, בלי ניסיון וקשרים בתחום, יכולה להיות מכשלה רצינית ועלות ההלוואות הללו הופכת לעיתים ללא כדאית.  בדיוק בשביל זה יש אותנו - "קרדיט ביזנס", החברה שתסייע לכם ותספק לכם הלוואה אטרקטיבית במיוחד בהתאם לצרכים שלכם. אנו מספקים הלוואות לעסקים ופרטיים ואף הלוואות של מיליונים ליזמים וקבלנים.

אשראי בנקאי או חוץ בנקאי?

כל יזם או קבלן שצריך מימון לפרויקט שלו עשוי להתלבט בין הלוואה בנקאית לכזו שהינה חוץ בנקאית. לכל אחת מהאופציות הללו יש את היתרונות והחסרונות שלה כשאם ההלוואה היא באמצעות הבנק היא תהיה בדרך כלל זולה יותר אך אם היא חוץ בנקאית, היא לא תפגע במסגרת הבנקאית ובהתנהלות מול הבנק בהמשך. איך מחליטים? פונים למומחים שלנו ב"קרדיט ביזנס" שישמחו ללוות אתכם בדרך להלוואה המיוחלת, ישמחו לחסוך לכם את הבירוקרטיה הבלתי נגמרת ויסירו מכם את החשש שקיים בהלוואות בסכומים כאלו.
 
 

צוות מקצועי ומענה איכותי

לא פעם קבלנים נתקלים בקשיי מימון שונים ובלחצים שהולכים וגוברים מצד גורמים שונים. אנו ב"קרדיט ביזנס" מספקים בין השאר לאותם קבלנים את השקט עם הידיעה שאנו נמצא עבורם את הפתרון האופטימלי, את ההלוואה עם התנאים הנוחים ביותר ואת השקט לו הם מייחלים. צוות "קרדיט ביזנס" הוא צוות שמורכב מאנשי בנקאות ושוק ההון לשעבר, צוות מקצועי עם המון יידע ועם אין ספור הצלחות אצל לקוחות קודמים, צוות שישמח לסייע גם לכם ולהשיג עבורכם הלוואה שמתאימה לצרכים שלכם.
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו מענה מהיר ויעיל, תשובה לכל שאלה שיש לכם ובעיקר, יחס חם ואישי והמון רצון לעזור!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!