072-33-80-263
 | 

סוגי הלוואות נוספים

גיוס אשראי

עד לפני כמה שנים, האופציה הכמעט יחידה לעסקים ולאנשים פרטיים לקבל הלוואות, היתה באמצעות הבנקים. הם שלטו בשוק, לא היו יותר מידי אופציות למיקוח ולא היתה כמעט תחרות. בשנים האחרונות נכנסו שחקניות חדשות לשוק המימון, חברות ביטוח ופיננסיים כמו גם חברות אשראי שמציעות הלוואות לעסקים ופרטיים. הן מאפשרות לגייס אשראי חוץ בנקאי, אשראי שלא תלוי במצב החשבון בבנק מה שמושך רבים לקחת הלוואות באמצעות החברות הללו.

הבעיה – אם לא יודעים איך לגייס אשראי בצורה נכונה, אם לא יודעים איך להתמקח ולהשיג תנאים טובים, ההלוואות הללו הופכות להיות יקרות מאוד. הפתרון – אנחנו בחברת "קרדיט ביזנס", עם המומחיות שלנו ועם הניסיון שלנו, ובעיקר, עם הצוות שלנו שעושה ימים כלילות בשביל הלקוחות שלנו.

גיוס אשראי חוץ בנקאי בתנאים טובים.
אנו בחברת "קרדיט ביזנס" מתמחים בין השאר בגיוס אשראי מחברות כמו לאומי קארד או מימון ישיר, שאלו חברות בהן החיתום מאוד דומה לבנק והריביות בהתאם לחוק, והניסיון שאנו מביאים הוא בדיוק מהעולם הזה. "קרדיט ביזנס" הוקמה על ידי שותפים שהגיעו מעולם הבנקאות וההון שהביאו איתם ניסיון וקשרים בתחום, שותפים שכל מטרתם היא אחת – לחסוך לעצמאים, לשכירים או לאנשים פרטיים את הבירוקרטיה הכרוכה בגיוס אשראי, ולהשיג עבורם את ההלוואות בתנאים הטובים ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר.

הצוות של "קרדיט ביזנס" מתאים לכל לקוח את ההלוואה המתאימה והנכונה לו, בין אם הוא אדם פרטי או בעל עסק בכדי שהיא תענה על צרכיו ותאפשר לו להחזיר את ההלוואה בנוחות.
 
 

שירות לקוחות שלא הכרתם...
אפשר לדבר לא מעט על החוזקות שלנו ב"קרדיט ביזנס" ועל למה כל מי שצריך לגייס אשראי חייב להיעזר בנו, אך מעבר לכך, אנו מקפידים לזכור שבצד השני יש בני אדם ואנו עושים הכול על מנת לסייע לכם. כל לקוח ולקוח מקבל ליווי אישי, אם הוא בעל עסק גם בחינה של העסק ושל פועלו, מענה לכל שאלה ושאלה ושירות לקוחות ברמה אחרת.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור אתנו קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים. אז קדימה, למה אתם מחכים?
טלפון
072-33-80-263
כתובת
הרב קוק 83, באר יעקב

 

לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא
מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!
טלפון
072-33-80-263
כתובת
סחרוב 3 ראשון לציון
לאישור הלוואת אקספרס ולכל שאלה ונושא מלאו פרטיכם בטופס:
נשמח לעמוד לשירותכם!